Ogłoszenie

Najbliższe posiedzenie Zespołu
Orzekającego
odbędzie się

29.06.2021 r. o godzinie 8:00

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Powiatu Tarnowskiego
Logo Elektronicznej Skrzynki Podawczej
Logo Kuratorium Oświaty w Krakowie
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej
Logo Moje Miasto Tarnów

Joanna Blecharska

PROGRAM „ZA ŻYCIEM”

Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie pełni na obszarze Powiatu Tarnowskiego funkcję wiodącego Ośrodka–Koordynacyjno–Rehabilitacyjno–Opiekuńczego, utworzonego w związku z realizacją rządowego programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”, ze szczególnym uwzględnieniem interdyscyplinarnego wczesnego wspomagania rozwoju dziecka od momentu wykrycia niepełnosprawności lub zagrożenia niepełnosprawnością. Czytaj więcej

Szanowni Państwo,

z uwagi na konieczność ograniczenia relacji społecznych podajemy możliwość bezpośrednich kontaktów emailowych z poszczególnymi pracownikami Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie.

Mamy nadzieję, że taka forma kontaktu pozwoli na utrzymanie efektów pracy terapeutycznej.

PPPP Tarnów

Ewa Bańdur, pedagog – ewa.bandur@pppptarnow.pl
Anna Bomba, psycholog – anna.bomba@pppptarnow.pl
Bożena Dulowska, pedagog – bozena.dulowska@pppptarnow.pl
Beata Gil, logopeda – beata.gil@pppptarnow.pl
Monika Koczwara, psycholog – monika.koczwara@pppptarnow.pl
Małgorzata Piotrowska, pedagog – malgorzata.piotrowska@pppptarnow.pl
Patrycja Pleban, psycholog – patrycja.pleban@pppptarnow.pl
Aleksandra Smoła, pedagog – aleksandra.smola@pppptarnow.pl
Krystyna Zając, logopeda – krystyna.zajac@pppptarnow.pl
Ewa Pleśniar, psycholog – ewa.plesniar@pppptarnow.pl
Katarzyna Słysz, logopeda – katarzyna.slysz@pppptarnow.pl

PPPP Filia Wojnicz

Magdalena Podolańska, psycholog – magdalena.podolanska@pppptarnow.pl
Anna Juśko-Mróz, psycholog – anna.jusko-mroz@pppptarnow.pl
Katarzyna Mida, logopeda – katarzyna.mida@pppptarnow.pl
Sabina Rosołowska-Patuła, logopeda – sabina.rosolowska-patula@pppptarnow.pl
Monika Karpińska, pedagog – monika.karpinska@pppptarnow.pl

PPPP Filia Tuchów

Jolanta Dziuban, pedagog – jolanta.dziuban@pppptarnow.pl
Ewa Jachym-Kawa, logopeda – ewa.jachym-kawa@pppptarnow.pl
Agnieszka Szymańska, psycholog – agnieszka.szymanska@pppptarnow.pl
Aneta Knapik, logopeda – aneta.knapik@pppptarnow.pl
Barbara Romanowska, logopeda – barbara.romanowska@pppptarnow.pl
Dorota Wantuch, psycholog – dorota.wantuch@pppptarnow.pl
Katarzyna Rejkowicz, psycholog – katarzyna.rejkowicz@pppptarnow.pl
Joanna Stach-Andreasik, pedagog – joanna.stachandreasik@pppptarnow.pl

PPPP Filia Żabno

Katarzyna Zych, logopeda – katarzyna.zych@pppptarnow.pl
Anna Jagielska, psycholog – anna.jagielska@pppptarnow.pl
Joanna Szopińska, pedagog – joanna.szopinska@pppptarnow.pl
Kinga Czerkies, logopeda – kinga.czerkies@pppptarnow.pl

 

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, informujemy, że Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnowie na dzień dzisiejszy tzn. 13.03.2020 roku nie zawiesza zajęć. 

Prosimy rodziców o zachowanie środków ostrożności i przyprowadzenie na badania dzieci, które w ostatnim czasie nie przebywały za granicą, nie miały kontaktu z osobami powracającymi z zagranicy oraz dzieci zdrowe, a także wzięcie pod uwagę możliwości ustalenia nowego terminu wizyty po uprzednim skontaktowaniu się z Poradnią. 

Uwaga! W przypadku  poradni psychologiczno-pedagogicznych o udziale w zajęciach dziecka decyduje rodzic. To nie obowiązek lecz prawo.