Ogłoszenie

Najbliższe posiedzenie Zespołu
Orzekającego
odbędzie się

18.06.2024 r. o godzinie 8:00

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Powiatu Tarnowskiego
Logo Elektronicznej Skrzynki Podawczej
Logo Kuratorium Oświaty w Krakowie
Logo Ministerstwa Edukacji Narodowej

Siedziba główna przy ul. Krzyskiej 17 A

Adres lokalizacji:

Krzyska 17 A
33-100 Tarnów 

Dojazd

Do siedziby Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie przy
ul. Krzyskiej 17 A można dojechać z Centrum Tarnowa autobusem komunikacji miejskiej tj. linią nr: 6 – przystanek początkowy Krakowska Planty – przystanek końcowy Krzyska – Cmentarz I oraz  Gminną Komunikacją Publiczną tj. linia LG06 – przystanek początkowy Krakowska Planty – przystanek końcowy Krzyska-Cmentarz I. Odległość od przystanku do Poradni wynosi około 140 metrów. Rozkłady jazdy znajdują się na stronie https://mpk.tarnow.pl oraz https://gkp.tarnow.pl/. Po opuszczeniu budynku linią nr: 5 – przystanek Krzyska – Cmentarz I  oraz Gminną Komunikacją Publiczną tj. linia LG06 – przystanek Krzyska-Cmentarz I można dostać się do centrum Tarnowa.

Od strony północnej budynku usytuowany jest bezpłatny parking dla klientów Poradni
(1 miejsce parkingowe dla niepełnosprawnych).

Opis ogólny budynku przy ul. Krzyskiej 17 A

Budynek położony jest przy ulicy Krzyskiej 17 A. Główne wejście do obiektu usytuowane jest od strony północnej wejście poprzedzone jest sześcioma schodami. Budynek nie jest wyposażony w windę. Obiekt Poradni jest budynkiem wolnostojącym, o dwóch kondygnacjach nadziemnych. Na parterze budynku, w holu głównym, znajduje się tablica informacyjna o rozmieszczeniu pomieszczeń w obiekcie. W budynku nie znajduje się toaleta dla niepełnosprawnych. Istnieje możliwość poruszania się po budynku z psem asystującym.

Dziennik Podawczy

Dziennik Podawczy znajduje się na piętrze budynku jednakże klienci Poradni przyjmowani są na parterze. Zamontowany jest domofon ułatwiający kontakt z sekretariatem.

 

FILIE POWIATOWEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ 

Siedziba Filii w Tuchowie przy ul. Wróblewskiego 1

Siedziba Filii w Wojniczu przy ul. Jagiellońska 17

Siedziba Filii w Żabnie przy ul. Jagiełło 18